Największy wybór kamieni ogrodowych

Nasza firma powstała w 2013 roku w Mosinie, 20 km od centrum Poznania. Uważamy, że kamień może być przepiękną i trwałą ozdobą każdego ogrodu i otoczenia domu. Kamień można zastosować zarówno do podjazdów na posesje, do ozdobienia malej architektury ogrodowej, do dekoracji wokół drzew i innej roślinności.

Kamienie ogrodowe to nasz kluczowy asortyment, a wśród nich znajdą Państwo różne rodzaje i frakcje. Obecnie w ofercie posiadamy następujące rodzaje: otoczaki, grys, kamienie i głazy na skalniaki i oczka wodne, łupek szarogłazowy, żwir, kora kamienna, kostka granitowa oraz kamienie do akwarium.

W sprzedaży również kruszywa budowlane takie jak: żwir 0-2 mm, żwir 0-4 mm, mieszanka granitowa 0-31,5 mm, piasek granitowy do zamulania kostki 0-2 mm, żwir 2-8 mm, żwir do drenażu 8-16 mm i 16-32 mm

NOWOŚĆ od 2021 roku wprowadziliśmy do naszego asortymentu kostkę brukową, płyty tarasowe, płyty ażurowe itp. Współpracujmy z znanym producentem – Drogbruk

W naszej ofercie jest także kora sosnowa, ziemia ogrodowa, keramzyt, sól drogowa, zrębki wędzarnicze.

Przez cały rok można u nas kupić materiały opałowe takie jak węgiel, ekogroszek, brykiet, pellet, drewno, rozpałki

Nasze kamienie ogrodowe sprzedajemy w workach i luzem.

Oprócz kamieni ogrodowych mogą Państwo u nas znaleźć inne produkty do ogrodu, są to: kora sosnowa, ziemia ogrodowa do kwiatów, ziemia ogrodowa pod iglaki, obrzeża ogrodowe, kratki trawnikowe (ekokratki), agrotkanina, agrowłóknina i kotwy.

Oferujemy niedrogi transport w okolicach m.in. Mosiny, Puszczykowa, Stęszewa, Czempinia, Kórnika Poznania.

Zadzwoń do nas: 795-44-86-33 lub napisz: biuro@kamienie-mosina.pl